KURS " DETEKTYW "

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji zdobycia nowego zawodu. Jeżeli masz wykształcenie średnie i skończone 21 lat nie zwlekaj, już dziś zapisz się na kurs "Detektyw". Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, czas trwania zajęć to aż 50 godzin + 5 godzin z kryminalistyki gratis. Zapisy i informacje w sekretariacie Studium Przedsiębiorczości "Mago". Czekamy na Ciebie!

Niepełnosprawni – pełnosprawni kompetencjami

W związku z realizacją projektu “Niepełnosprawni – pełnosprawni kompetencjami. Kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych z Podbeskidzia” nr. WNR-RPSL.09.01.05-24-042H/15 i koniecznością dokonania rozeznania rynku dotyczącego usług asystenta osoby niepełnosprawnej w projekcie zapraszamy do składania ofert. Szczegóły zamówienia oraz formularz oferty w załączonych dokumentach.

STUDIUM PODYPLOMOWE Z ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ ORAZ PEDAGOGICZNE

Informujemy, że we współpracy z Niepublicznym Centrum Doskonalenia Nauczycieli uruchamiamy wkrótce kurs pedagogiczny oraz zarządzania oświatą dla osób z wykształceniem wyższym (co najmniej licencjackim).

Zgodnie z rozporządzeniem MON proponowany kurs pedagogiczny nadaje pełne kwalifikacje do nauczania.

Nadzór nad prowadzonymi kursami pełni Kuratorium Oświaty.

Szczegółowe informacje dotyczące programu kursów - w załączniku

Załączone pliki

SZKOLENIE Z SOCIAL MEDIA MARKETINGU

Zapraszamy na szkolenie z Social Media Marketingu , które odbędzie się 28.02 - 1.03.2013 w Bielsku - Białej.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników działów marketingu oraz PR, urzędników pracujących w wydziałach promocji miast i gmin, rzeczników prasowych różnych instytucji, osób prowadzących fun page firmy oraz wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak przeprowadzić skuteczną kampanię marketingową w mediach społecznościowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu przesłania formularza zgłoszeniowego na: szkolenia@mago.edu.pl

W poniższym pliku znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące szkolenia, prowadzącego oraz szczegółowy program.

ZAPRASZAMY!

Załączone pliki

NOWOŚĆ! TYLKO U NAS SZKOLENIE Z SAMOOBRONY

Jeżeli chcesz osiągnąć dobrą sprawność fizyczną i opanować techniki obezwładnienia potencjalnego przeciwnika, zapraszamy na szkolenie z samoobrony dla kobiet.

strony: